Co je to TianDe?

Tiande je společnost s více než 10 letou tradicí ve světě a přináší širokou nabídku produktů, které jsou sestaveny podle receptur tradiční čínské medicíny.

  • Zaměřujeme se na zdraví, krásu a psychickou pohodu.
  • Naše produkty mají unikátní složení a obsahují vysoký podíl přírodních účinných složek.
  • Výrobky nejsou testovány na zvířatech.
Youtube Video

Výsledek použití produktů Tiande je srovnatelný s terapeutickou léčbou. Dokážeme Vám pomoci s řadou zdravotních potíží. Od bolesti zad, kloubů, migrén a kožních problémů, přes gynekologické záležitosti a psychickou pohodu až po krásnou pleť, vlasy nebo štíhlou linii.

 Tiande znamená v překladu Nebeská dokonalost a nabízí produkty, které jsou naprosto výjimečné svým složením, kvalitou, účinností a také cenou!

Při výrobě produktů firmy TianDe se využívají pouze vysoce kvalitní rostliny, které jsou pěstovány v přírodních podmínkách, v ekologicky čistých oblastech Číny a Tibetu,  jsou vybírány speciálně vyškolenými lidmi v určitých obdobích podle lunárního kalendáře. Voda používaná v kosmetice se získává z minerálních pramenů a hlubokého moře.

TianDe kosmetika má rychlý účinek, zlepšuje pleť pomocí látek, které prostupují do hloubky. Stimuluje naše vlastní buňky k činnosti, dovede je aktivovat a ony začnou znovu pracovat. Kosmetika dovede podpořit pleť i člověka úžasnou energií a to hned na poprvé, při prvním ošetření pleti. I u ostatních produktů budete překvapeni jejich silným účinkem a hlavně komplexností.

Přístup Čínské medicíny je odlišný od západního lékařství, které známe z běžného života. Díky principům, na kterých je založena, dokáže pomoci hned na několika úrovních.

Každý výrobek TianDe má ve svém složení jen vzácné přírodní ingredience z léčivých rostlin (ženšen, zázvor, lotos,laminaria) éterické oleje (z ylang ylangu, jasmínu, rozmarýnu, mandlí…), unikátní složky živočišného původu (ovčí placenta, hadí tuk, žraločí chrupavka, kolagen…), minerály (perly, zlato, stříbro, křemík)Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.