41688075_1949797158412480_33513151093633

TianDe Praha podporuje mimo jiné sportovní akce a to nejen svými produkty, které pomáhají i vrcholovým sportovcům, ale jsme také pravidelným partnerem náročného závodu Army Run.

A co že to je vlastně Army Run?

Bahno, pot, slzy, vyčerpání, ale i vůle doběhnout a smysl pro fair play. Je to nejextrémnější, nejdrsnější a nejnáročnější překážkový závod pro veřejnost. Po fyzické, ale i po psychické stránce.

Na našem stánku TianDe přímo v rámci celé akce poskytujeme účastníkům pomoc po lehkém zranění nebo natažení svalů našimi gely a náplastmi. Rozdáváme vzorečky všem návštěvníkům a účastníci, kteří doběhnou do cíle, získávají TianDe produkty jako dárek.

Cílem závodu je nejen poskytnout závodníkům výzvu překonat sami sebe, ale výtěžkem z akce přispívá do Vojenského fondu solidarity Armády ČR. Fond má za cíl pomoci nezaopatřeným rodinám vojáků, kteří zahynuli nebo utrpěli vážná zranění s trvalými následky při plnění služebních povinností.

Videa
Souhlasim

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.