Tampony byly původně určeny jen na mimořádné nošení na maximálně pár hodin během našeho cyklu, pokud jsme chtěly sportovat nebo jít do bazénu, kam s vložkou jistě nevyrazíte. My jsme to v posledních letech povýšily na hlavní intimní potřebu během naší menstruace. I když se o škodlivosti tamponů mluví v posledních letech všude, stále je mnoho žen, které nosí během své periody pouze tampony a to 24 hodin denně. Tampony jsou jednou z hlavních příčin zánětů, výtoků, mykóz, bolestivosti při sexu, nepravidelné a silné menstruace a vše může vést až k potížím s otěhotněním.

Často se schováváme za to, že vlastně těmito problémy trpí každá druhá žena a je to tedy normální. JENŽE NENÍ. Normální je, když je žena zdravá a když má pravidelnou a takřka bezbolestnou menstruaci. Normální spíš není nosit tampony. Příroda to zařídila tak, že odpadní krev má z těla odcházet ven a my bychom to měly respektovat. A je nutné si také uvědomit, že i když si vezmeme tampon jen do bazénu, nechrání nás od bakterií v bazénu, ale chrání ten bazén od nás. Tedy ani v tuto chvíli není tampon vhodný a může to způsobit zdravotní komplikace. Když už je tampon potřeba, nejlepší variantou je zvolit napuštěný vazelínou, který se prodává v lékárně a doporučuje se pro koupání v těhotenství (protože ten jediný má pro ochranu našeho zdraví smysl) a je určen pouze na pár hodin, jak to má správně být.

Tohle vše jsou ale známá fakta, která si můžeme přečíst kdekoliv na internetu nebo nás na ně upozorní i náš gynekolog. Proč tedy stále spousta žen tampony používá?

Protože vložky jsou nepříjemné. Běžné vložky jsou vyráběné z umělých neprodyšných vrstev a ten pocit při jejich nošení (obzvlášť teď v létě) vážně za moc nestojí. Navíc…vložky se obvykle vyrábí z odpadních materiálů a já nevím jak vy, ale já si na svá intimní místa odpadky dávat nechci.

Proto jsem propagátorem bylinných vložek Tiande, které pomohly nejen mně, ale už stovkám mých zákaznic. Dokáží vás nejen zbavit ženských zdravotních problémů, ale dovedou vás k pravidelné, bezbolestné, kratší a slabší menstruaci. Navíc odstraňují i tzv. předmenstruační syndrom jako je nafouklé bříško, výkyvy nálad, chutě nebo potíže s pletí.

A čím se tedy liší od běžných vložek?

Tak především se nevyrábí z odpadních materiálů, neobsahují umělé neprodyšné vrstvy, ale měkkou a příjemnou bavlnu. Mají speciální membránu, která zajišťuje několikanásobně vyšší savost než běžné vložky. Po celou dobu menstruace jste v čistu a suchu a ještě jich nepotřebujete tolik. Většině žen stačí jeden až dva balíčky na celou menstruaci.

A HLAVNĚ! Obsahují v sobě proužek napuštěný výtažky 38 bylin, které jsou speciálně sestaveny podle receptur tradiční čínské medicíny a které se přes sliznice dostávají do těla. Krásně bříško zklidní a menstruace tolik nebolí. Pokud začnete nosit Tiande vložky pravidelně a doplníte to ještě těmi slipovými, další menstruace už přichází úplně bez bolesti.

Tiande vložky jsou za mě nejlepší produkt, který společnost Tiande má a který na trhu v této oblasti nemá konkurenci. Napište nám o vzorečky zdarma a vyzkoušejte sama, ať se přesvědčíte. Ženské potíže vás už trápit nemusí, teď víte, že na ně existuje řešení.

Produkty pro ženské zdraví a video o vložkách najdete zde: 
https://www.tiandepraha.com/pece-o- zenske-zdravi/

Mějte se ráda a udělejte to nejlepší pro své tělo. Nenoste tampony déle, než je nezbytně nutné.

S láskou