Přijdete pozdě z práce nebo z nějakého večírku a zapomenete se odlíčit?
A jak dlouho už máte své kosmetické štětce?
Kontrolujete si dobu exspirace u Vaší kosmetiky doma a jak dlouho máte některé přípravky otevřené?

Nebojte, rozhodně v tom nejste sama a každá z nás má nějaký zlozvyk, který ale může našemu vzhledu neprospívat. A proto je Nový rok vhodný k tomu, abychom se jich zbavili. A můžeme je nahradit něčím pro naše tělo a pleť prospěšnějším.

Každodenní péče

Ano, je to stále dokolečka, dokola. A přesto to stále spousta žen podceňuje a nedodržuje. Nejdůležitějším základem je pečlivé odličování a hloubkové čištění pleti každý den ráno i večer. Rozhodně nestačí voda a tuhé mýdlo z drogerie nebo vlhké ubrousky. U TianDe máme velkou škálu přípravků pro čištění pleti a vybere si opravdu každý s každým typem pleti. Jen díky důkladné péči můžeme mít zářivou, hebkou a zdravou pleť bez pupínků a zarudnutí.

Nebojte se zeptat

Také znáte z drogerií, hlavně těch dražších, jak hned za Vámi stojí slečna a ptá se Vás, co si přejete? A většinu lidí to obtěžuje.
Ale pak zjistí, že vlastně stále kupují nějaké krémy a vlastně jim ani žádný nevyhovuje, nebo mají doma nějaké masky na obličej nebo vlasy a ani nevědí, jak je používat.
Zkuste někdy vykročit ze své komfortní zóny a třeba u nás na prodejně v TianDe Praha se dát do řeči s našemi milými poradkyněmi. Uvidíte, že se dozvíte spoustu užitečných informací a dobře Vám poradí. A třeba konečně zjistíte, který ten krém je vhodný právě pro Vás a jak se správně aplikuje ta maska na vlasy a jak dlouho se nechává působit. Stejně tak nezapomeňte využít vystavených produktů, které tam přímo můžete vyzkoušet.

Nic se nemá přehánět

Patříte mezi lidi typu „Sysel“ a vaše poličky v koupelně přetékají produkty a lahvičkami s krémy? A kosmetická taštička Vám praská ve švech, jak se Vám tam vše nechce vlézt? Pak je nejvyšší čas si v tom udělat pořádek. Protože přece nepotřebujete mít načato několik sprchových gelů, krémů, řasenek a dalších věcí. Ani pro Vás a Vaši pleť není přílišné střídání produktů dobré. A zbytečně tak plýtváte jak Vaši peněženku, tak přírodu. A pokud zjistíte, že Vám něco nevyhovuje, tak to neskladujte a ani nevyhazujte, ale pošlete ji dál a věnujte někomu z blízkých, kdo ji využije.

Pravidelná údržba

A teď slečny, dámy, ženy – ruku na srdce. Jak často pečujete a myjete své kosmetické štětce, hřebeny a kartáče? I když víme, že by jsme to měli dělat často, tak stejně většina to dělá jen hodně sporadicky, zda vůbec.
Proto dejme si tento rok aspoň toto předsevzetí a naučme se tento rok pečovat o své kosmetické pomocníky. Vyhraďte si jednou týdně nebo za 14 dní pár minutek a vyčistěte si vše. Poděkuje Vám tím i vaše pleť.
Všechny zmíněné produkty na každodenní čištění pleti naleznete u nás na eshopu nebo je můžete zakoupit přímo u nás na prodejně na adrese Vinohradksá 21, Praha, kde Vám s výběrem velice rády pomůžou i vyškolené produktové specialistky.

S láskou

Hana Hypiusová
Další články