Sluníčko už vystrkuje své paprsky a naznačuje nám brzký příchod jara.  S ním samozřejmě přichází i odhazování vrstev a bund, což svádí i k odhazování kil.

Začněte proto ihned

Rádi Vám poradíme postup, jak na to.

foto_hanka5.jpeg
  • Své svačinky nahraďte proteinovým koktejlem. Velkou výhodou je, že i když je přestanete pít, tak nepřijde JOJO efekt, protože s nimi nenahrazujete hlavní jídlo, ale jen svačinku. 
foto_hanka2.jpeg

Je dobré si k nim vzít i shaker, který Vám koktejl krásně našlehá a ten pak více zasytí. Míchat ho můžete jak s mlékem (nejlépe rostlinným), tak s vodou, podle toho, co vám více chutná a vyhovuje. Záleží na vás, jak vysoký účinek chcete mít a jestli ho tedy zařadíte místo dopolední i odpolední svačinky nebo jen jedné z nich.

  • Koktejly můžete navíc podpořit doplňky v podobě tablet. Vhodné je k čokoládovému koktejlu brát tablety Shousintablety s Ostropestřcen a pít čaj Trávy Altaje, který je pročišťuje ledviny a odvodňuje organismus.                                                       

Nezapomeňte k tomu pít dostatečné množství tekutin.

foto_hanka4.jpeg
  •  Pravidelnou péčí pro pokožku bez celulitidy. Pomohou vám k tomu naše tělové soli, které Vaší pokožce navrátí jemnost a pevnost. Jemné krystalky soli odstraňují odumřelé části kůže a pravidelnou správnou masáží podpoříte svůj povrchový lymfatický systém. Stačí si dát ve sprše trochu soli na navlhčenou SPA rukavici a mýt nohy v jednom tahu od kotníku po třísla, ruce od zápěstí po ramena a zbytek těla krouživými pohyby. A nakonec smýt. Vaše pokožka se Vám za to odmění neskutečnou jemností a pevností.
foto_hanka1.jpeg
  •  Vše podpořte navíc pomocí krémů. Opět máte na výběr z více možností.

Pokud nemáte křečové žilky ani metličky, pak použijte Chilli krém na stehna a hýždě, nejlépe před cvičením, kde se pak ještě více zaktivuje. Nebo si udělejte zábal, kdy po namazání zabalíte problémové partie do potravinové folie a nakonec do deky a necháte 20 minut působit. Po sundání vmasírujte Lipolytický gel, který naopak dělá kryo efekt a přehřáté buňky zmrazí.

Dále k cvičení je úžasný krém Dokonalá stehna, který skvěle účinkuje právě v kombinaci s cvičením a to vám hýždě a stehna přímo hoří: POZOR několik hodin po použití nechodit do solária a sauny.

A pokud máte křečové žilky nebo metličky, tak právě pro Vás je Lipolytická řada, která právě naopak tukové buňky mrazí a nepůsobí na bázi tepelného efektu.  Vše opět kombinovat se sprchovou solí. Ke cvičení nejlépe se zázvorovou nebo grepovou.

 Ať jste úspěšné a hubnutí vám jde s lehkostí.

 S láskou Hanka Hypiusová