Konkrétní tipy a návody pro vás


Trápí nás dnes celá řada ženských potíží a většina z nás bohužel sahá ihned po lécích a chemických preparátech. Ráda bych vám také tímto článkem ukázala, že je spousta jiných možností jak řešit ženské problémy. A hlavně, že jim lze i předcházet.

Dříve jsem se také potýkala s řadou ženských potíží a nepravidelná bolestivá menstruace se všemi nepříjemnými příznaky PMS byla běžnou součástí mého života. Již před otěhotněním jsem se začala zajímat o tradiční čínskou medicínu a o to, jak ženskému tělu pomoci, aby se vypořádávalo lépe s věcmi, které by pro tělo měly být naprosto přirozené.

Když jsem po porodu vyzkoušela vložky napuštěné silnými bylinami od společnosti Tiande, tato značka si hodně získala mou pozornost. Proto vám chci tyto produkty ukázat, protože si myslím, že rapidně změní váš život. Zároveň v tomto článku získáte přesný popis a návod, jak nejefektivněji vložky používat.

Dnes mám menstruaci pravidelnou, bezbolestnou, a pokud bych neznala přesný termín, tak dopředu ani nepoznám, že přijde. Netrpím na žádné výtoky, záněty ani potíže s močovým měchýřem a nevím, co je chronická únava, oslabená imunita nebo bezdůvodné výkyvy nálad. Všechno tohle totiž souvisí s hormonálním systémem ženy a je to možné našimi vložkami ovlivnit.

Mezi svými klientkami mám dnes i spoustu žen, které se díky těmto produktům zbavily vážných zdravotních potíží, nebo se jim po dlouhé době podařilo otěhotnět.

Dovolte mi tedy ukázat vám, který produkt a jakým způsobem vám může pomoci. O ženské zdraví bychom měly pečovat všechny a prioritou by mělo být podpořit přirozené procesy v těle. Bezpečně a bez chemie.


Čím se vložky Tiande liší oproti běžným vložkám?

- Nevyrábí se z odpadních látek a nejsou bělené chlórem.
- Mají několikanásobně vyšší savost (u menstruačních stačí poloviční množství).
- Účinné látky se vstřebávají přes sliznice a tím dochází k okamžité úlevě.
- Přispívají k normalizaci mikroflóry, odstraňují záněty, snižují otoky, svědění, podráždění.
- Harmonizují ženskou energii přes meredián Zhen mai, zvyšují imunitu, dodávají energii a zklidňují psychiku.

Vložky Tiande jsou rozdělené podle způsobu použití:
- Slipové vložky na každodenní použití – pro zdravé ženy jako prevence, při potížích dokáží harmonizovat tělo i mimo cyklus. Doporučuji všem, již po pár dnech uvidíte, co dokáží udělat s vaší psychikou i tím, jak se cítíte fyzicky.

- Menstruační vložky – dokáží snížit bolestivost menstruace, ovlivňují její délku a intenzitu. Doporučuji každé ženě. Víte, že až polovinu ženských potíží způsobuje použití nevhodných vložek a HLAVNĚ DENNÍ POUŽÍVÁNÍ TAMPONŮ? Tampony byly vynalezeny na jednorázové použití např. při koupání nebo sportu. My jsme to v posledních letech povýšily a je spousta žen, které při menstruaci používají pouze tampony. Také jsem mezi ně patřila. Dnes už vím, jaké problémy to může v ženském těle způsobit, a tampony používám skutečně jen výjimečně, když je to nutné a na co nejkratší dobu. Odpadní krev má jít prostě z těla ven tak, jak to zamýšlela příroda a toho žádnými tampony ani kalíšky nedocílíte. Tiande vložky jsou skutečně úplně jiné. Mají velmi vysokou savost, příjemný tvar a hlavně díky bylinám jsou svěží, voňavé a už po chvilce bolesti v břiše uvolňují. Jednou to zkuste a přesvědčíte se.

- Slipové vložky určené jako kúra (10 dní) na zdravotní problémy – doporučuji ženám, které trpí na záněty, výtoky, cysty, mykózy, záněty močového měchýře nebo se snaží otěhotnět. Při chronických potížích je vhodné udělat 10 ti denní kúru každé 3 měsíce. Při akutních stavech se nasazuje okamžitě a vždy se vám uleví.

Kdy, jak a kterou vložku použít

Slipové vložky na každodenní použití


ENERGIE BYLIN – léčí i mimo cyklus
Jsou zpracovány technologií čerstvě řezaných bylin, díky tomu je koncentrace účinných látek 70-80%, což je více než v nejsilnějších tinkturách a nálevech. Jsou určeny pro všechny věkové kategorie.

Jejich každodenní nošení dokáže ovlivnit tyto problémy:
- Nepravidelný cyklus (po 2 měsících nošení dochází k úpravě)
- Bolestivá a silná menstruace (po 2 měsících nošení dochází k úpravě)
- Premenstruační syndrom (po 1 měsíci nošení dochází k úpravě)
- Oslabená imunita (po 1 měsíci nošení dochází k úpravě). Pokud si vložku vezmete okamžitě, když cítíte počátek nachlazení, většinou pomůže.
- Posiluje a harmonizuje svaly pánevního dna (nosit dlouhodobě)
- Inkontinence (alespoň 3 měsíce, dá se kombinovat s menstruačními nočními, pokud je inkontinence silná. Zde jsou opravdu vynikající výsledky).
- Pomáhají při stresovém období, harmonizují, uvolňují, dodávají energii a vitalitu.

Vložky Tiande jsou v podstatě bylinný obklad a díky tomu mají i další využití a to nejen pro ženy:
- Záněty průdušek, kašel, bolesti v krku (i u malých dětí) – lepíme na tričko na průdušky z druhé strany nebo dáme na krk a zabalíme šátkem. Rychle sklidňuje dráždivý kašel i tlumí bolesti v krku. Pro zvýšení účinku je možné předtím vykloktat roztokem z Alunitu a průdušky namazat Slavitonem.
- Vložky jsou vhodné i pro muže na záněty prostaty – lepíme 3 prsty pod pupek nebo na hemoroidy (dát přímo na místo)


OSTATNÍ SLIPOVÉ VLOŽKY PRO BĚŽNÉ NOŠENÍ – pro prevenci, svěžest a pohodlnost

• Povrch je z přírodní bavlny a je napuštěný výtažky z bylin. Výborně absorbují vlhkost a zápach, mají blahodárný vliv na mikroflóru.
• Použití: určeny pro každodenní použití, ideální při různém nepříjemném podráždění, svědění, výborné na cestování, dovolenou, po návštěvě bazénů, saun a koupališť.
• Tyto slipové vložky se rozdělují na klasické a ultra tenké. Vybrat si můžete s mentolem (ty jsou opravdu cítit ;-) nebo například s Aloe vera. Vložky s aloe vera se jediné doporučují používat ihned po porodu a během kojení. U ostatních je potřeba vyzkoušet, aby neměnily chuť mléka a bylinky miminko neodradily.


Menstruační vložky

Snižují bolestivost při menstruaci, menstruace je kratší a bez nepříjemných projevů (bolesti,
nálady, chutě, nadýmání). Vzhledem k silné savosti vložek jich spotřebujete opravdu 2x méně než
běžných vložek. Tím se kompenzuje i jejich cena.

ENERGIE BYLIN
na výběr jsou denní a noční, podle intenzity menstruace. Podle zkušenosti ale i ženám, které byly zvyklé používat běžné vložky noční kvůli silné menstruaci, bohatě stačí naše denní. Opravdu hodně sají.

NEFRITOVÁ SVĚŽEST

na výběr jsou také denní a noční. Vše platí stejně jako u vložek Energie bylin. Každá žena si musí vyzkoušet, které z těch dvou menstruačních druhů ji budou vyhovovat více. Menstruační vložky Nefritová svěžest mají malinko delší tvar a jsou více mentolové.

Slipové vložky určené jako kúra (10 dní) na zdravotní problémy

VLOŽKA ENERGIE ŽIVOTA
Nejsilnější vložka, která se skládá z komplexu 38 léčivých bylin: Andělika čínská, kořen zázvoru, světlice barvířská, lékořice, kopřiva, jitrocel, divoký heřmánek, pryskyřice myrhy, máta peprná, kurkuma, extrakt jarvy lékařské, extrakt aloe vera, směs esenciálních olejů, extrakt z kořene Rdesna mnohokvětého, extrakt z kořene pivoňky a další byliny…

1 slipová vložka je na 24 hodin, poté se vyhodí a vymění za novou. Vložka je velmi intenzivní, když ji rozbalíte, je opravdu hodně cítit po bylinkách a je to zároveň jediná z vložek, kde můžete slisované byliny i vidět.

Tato vložka se doporučuje v případě zdravotních potíží, jako jsou cysty, mykózy, záněty, výtoky.

10ti denní kúra dokáže vyčistit sliznici a pohlavní orgány, doporučuje se proto vždy před plánovaným těhotenstvím. Má protizánětlivý, antiseptický a protikřečový efekt, napomáhá při léčbě poruch ženského hormonálního systému. Obnovuje mikroflóru pohlavních orgánů, posiluje imunitní systém, dodává energii a harmonizuje cyklus.

V případě nasazení této kúry je možné, že dojde k vyvolání menstruace (může se stát, že i mimo cyklus). Tělo se tak čistí od škodlivých látek. Pokud by se při nasazení zhoršily potíže (např. výtoky) nelekejte se. Tělo se během pár dní vyčistí a potíže zmizí. Pokud by na vás i přesto byla tato vložka moc silná, začněte nejprve s kúrou Energie bylin a poté až nasaďte 10 ti denní kúru vložek Energie života (viz. Dvouměsíční kúra).

Vložka je v podstatě velmi silný bylinný obklad, její využití je proto opět mnohostranné. Výborně pomáhá také při:
• Zánětech a bolestech kloubů (přiložit, převázat, nechat alespoň 12 hodin)
• Hemoroidech (potřít Alunitem, namazat Slavitonem a přiložit vložku na 24 hodin)
• Zánětech průdušek, bolestech v krku (přiložit na místo a zabalit šátkem). POKUD CHCETE NASTYDNUTÍ, PRŮDUŠKY A BOLAVÝ KRK ŘEŠIT U DĚTÍ, POUŽIJTE RADĚJI SLIPOVOU VLOŽKU ENERGIE BYLIN, TA U DĚTÍ BOHATĚ STAČÍ. TATO VLOŽKA JE ZBYTEČNĚ SILNÁ.

VLOŽKA JEMNÁ PÉČE
Tato vložka je určena na potíže s močovým měchýřem, močovými cestami a ledvinami. Zároveň upravuje potíže s výtoky nebo záněty. Pokud na vás byla silná vložka Energie života, můžete začít s kúrou vložek Jemná péče.

Tato vložka je na 12 hodin, poté se vyhodí. Pokud chcete intenzivní kúru, vyměňte ji hned za jinou. V opačném případě stačí opět nasadit další den na 12 hodin. Kúra by měla trvat alespoň 10 dní.

Trpíte-li na potíže s močovým měchýřem pravidelně, doporučuji udělat 10 ti denní kúru každé 3 měsíce a potíže se vám vracet nebudou. Pokud by se to náhodou stalo, mějte doma připravené vždy 2-3 kusy a ihned v začátku potíží použijte. Tuto vložku je také vhodné použít po návštěvě saun, bazénů, koupališť nebo po prochladnutí jako prevenci.

Nevíte, jak začít?

U bylinných vložek Tiande platí pravidlo, že čím vážnější problém, tím se začíná s jemnější vložkou. Tělo si musí na bylinky zvyknout a začít se čistit a léčit postupně. Ať už máte tedy jakýkoliv problém, doporučuji následující postup:
  • V jakékoliv měsíční fázi nasaďte slipové vložky Energie bylin a noste alespoň jednu denně až do menstruace.
vlozka9.JPG
  • Při menstruaci přejděte do menstruačních vložek (je na vás, jestli zvolíte jemnější Energie bylin nebo mentolovější Nefritové). Důležité je, se vyvarovat tamponům. Uvidíte, že už tato menstruace bude pro vás příjemnější.
vlozka10.JPG
  • Po menstruaci teprve nasaďte 10 ti denní kúru. Buď Energie života, nebo Jemnou péči. Záleží, jaké chcete řešit potíže. Obě kúry se provádí i preventivně.
  • Po této kúře pokračujte dál slipovými vložkami Enegie bylin tak dlouho, jak vám to bude příjemné.

Jako součást kúry doporučujeme použít kvalitní intimní gel bez mýdla a pro sexuálně aktivní ženy i ochranu během styku, kdy dochází k přenosu bakterií.

Tiande nabízí tyto dvě možnosti:

INTIMNÍ GEL S KOLONOIDNÍM STŘÍBREM

• Neobsahuje mýdlo, jemně čistí a neutralizuje zápach
• Má protizánětlivé a zklidňující účinky
• Chrání přirozenou mikroflóru a obnovuje PH intimních zón

Složení:
Extrakt aloe – zklidňující a změkčující efekt na pokožku, zlepšuje pružnost, vyhlazuje
Extrakt z šalvěje – obsahuje značné množství vitamínů, urychluje regeneraci buněk
Extrakt z heřmánku – zmírňuje podráždění a zarudnutí, normalizuje mikroflóru
Kolonoidní stříbro – je velmi účinné proti plísním, parazitům a virům

Toto třeba já považuji za opravdu fantastický produkt. Používám ho na svou dceru místo mýdla už od miminka, pro sebe na atopickou pleť, zároveň jako intim gel a také jako mycí gel na obličej. Má universální velmi jemnou vůni, proto není problém ho použít v rámci celé rodiny.

LUBRIKAČNÍ A OCHRANNÝ GEL PRO ŽENY VOLUPTA+
Intimní gel, který nejen zvyšuje sexuální prožitek, ale zároveň chrání a pečuje o zdraví ženy. Probouzí naše libido, zesiluje smyslové vnímání a výrazně zlepšuje kvalitu sexu. 

Obsahuje:
Aminokyselina L-Arginin - stimuluje tvorbu oxidu dusnatého, který zvyšuje pohlavní vzrušení.
L-Arginin - také rozšiřuje cévy a uvolňuje hladké svalstvo. Ve Voluptě je velmi silná koncentrace této kyseliny – konkrétně 5mg v každé dávce.
Mentol (krystalická forma) – podporuje lepší vstřebávání L-Argininu a příjemně chladí.
Panthenol a Allantoin – zvlhčuje sliznice, hojí a chrání.
Kyselina mléčná -  je odpovědná za rovnováhu intimní mikroflóru sliznice, ozdravuje ji, zvlhčuje, hojí.

VOLUPTA PŘISPÍVÁ K LEPŠÍMU TONUSU PÁNEVNÍCH SVALŮ. Jsou-li svaly intimních partií ochablé, je možné je dlouhodobým používáním Volupty opět zpevnit.

Ať už si pro sebe vyberete jakékoliv vložky, uvidíte, že se po jejich použití budete cítit opravdu úžasně. Musím říct, že mě i spoustě lidem okolo mě změnily život. A žen, kterým pomohly, stále přibývá. Věřím, že pomohou i vám.

Všechny produkty pro ženské zdraví najdete ZDE