kariera.jpg

Hitem letošního roku je šnečí sliz!!!

Už jste slyšeli o zázraku jménem šnečí mucín? Je to látka, kterou kromě slizu, vyprodukovávají právě hlemýždi. Existuje i legenda, podle které si léčivých účinků hlemýždího sekretu na pokožku poprvé všimli chilští farmáři během práce na hlemýždích farmách. Odřeniny a řezné ranky, vzniklé při práci, se jim totiž na rukou velmi rychle a vždy bezproblémově hojily. Navíc jim nikdy nezústávaly jizvy.

Hlemýždí sekret se tvoří mezi tělem a ulitou šneka, když se rychle zatáhne dovnitř. Už i v některých drahých pražských salonech nabízí ošetření, během něhož přikládají plazící se šneky přímo na obličej. Ve spojených státech nebo v Asijských zemích je to nyní velmi žádaná kosmetická procedura. Za pár minut „šnečího slizu“ však zaplatíte tísíce.

kariera.jpg

Tento hlemýždí sekret má totiž obrovské regenerační účinky a hojí tak jizvy, vrásky a popáleniny. Výrazně pomáhá při akné a je možné ho použít i na citlivou nebo ekzematickou pokožku. Ne všichni ale máme peníze na toto ošetření nebo možná i dostatek odvahy nechat po svém obličeji plazit živé šneky. Proto společnost Tiande přichází na trh s revoluční šnečí kosmetikou, která obsahuje vysoký podíl očištěného hlemýždího sekretu a je balzámem pro pleť. Výsledky pocítíte okamžitě po prvním namazání. Pleť je heboučká a sametová. Při pravidelném používání se krásně hojí veškeré potíže. Krém je balený v malých a praktických pytlíčcích se šroubovacím uzávěrem. Díky tomu nemusí obsahovat množství konzervantů a můžete ho nosit kdekoliv s sebou. Tato řada je navíc bez parfumace a je určena i pro tu nejcitlivější pokožku. 

kariera.jpg

V nabídce kromě očního krému, krému na obličej a masky, najdete také velmi silný krém na ruce, který hojí kůžičky, podporuje růst nehtů a zároveň je skvělým pomocníkem při ekzému na rukou. A co se týká ceny, tak nabízíme nejvyšší koncetraci mucínu za nejnižší cenu. Navíc na našem eshopu můžete koupit i jeden samostatný pytlíček (který vyjde na něco málo přes 100 korun – vydrží vám na denní mazání až 3 týdny, (stačí opravdu malinko, protože je silný) a můžete si tenhle zázrak nejprve vyzkoušet na vlastní kůži, než si koupíte celé balení. Kompletní nabídku šnečí řady najdete ZDE