Charitativní projekt – Den s Klokanem 2018
Rozhodli jsme se podpořit Fond ohrožených dětí a proto jsme se jako TianDe Praha stali partnerem akce „DEN S KLOKANEM“, která se uskutečnila 26. srpna v Praze ve Žlutých lázních.

Výtěžek z akce putoval na podporu projektu Fondu ohrožených dětí KLOKÁNEK.

Celou akci moderoval Dominik Port se Slávkem Bourou, vystoupila zde zpěvačka Lucie Vondráčková, slovenský rapper Suvereno, zpěvák a hudebník Martin Šafařík nebo kapela Naděje. Pro ty nejmenší tu byla dětská show s princeznou Áňou, malování na obličej, body zorbing nebo skákací hrad a pro milovníky sportů zde probíhaly turnaje v petanque, stolním tenisu a volejbale.

Akce se moc povedla a jsme rádi, že jsme se jí mohli jako sponzor podpořit a pomoci tak mnoha dětem. Už se těšíme na další ročník, kterého se moc rádi opět zúčastníme.

http://www.densklokanem.cz/tiande-1/

a8501_prouza_aae_3066.jpg

Lucka dětem
Ani Lucie Vondráčková si nenechala ujít první ročník charitativního Dne s klokanem. Výtěžek z akce poputoval na podporu projektu Fondu ohrožených dětí Klokánek. Navzdory ne zrovna veselému životnímu období si zpěvačka celé odpoledne užívala a dětem kromě autogramů věnovala také vstupenky na svůj film The Perfect Kiss.